Natječaj za djelatnike u TIC-evima (sezona 2016.)

Grohote, 26.04 2016.

TURISTIČKA ZAJEDNICA OPĆINE ŠOLTA
raspisuje

NATJEČAJ

Za rad u Turističko Informativnim Centrima za sezonu 2016.

TIC Stomorska 2 djelatnika
TIC Nečujam: 2 djelatnika
TIC Rogač: 1 djelatnik
TIC Maslinica: 2 djelatnika

Ukupan broj djelatnika: 7
Razdoblje rada: Sezonski
Naziv radnog mjesta u TIC: Djelatnik turističkog ureda – informator

Kratak opis radnog mjesta:
-prijava i odjava gostiju
-educiranje iznajmljivača o sustavu eVisior
-vođenje knjiga blagajne
-informiranje gostiju
-sakupljanje informacija i izvješćivanje ureda TZ
-promicanje turističke ponude Šolte
-dijeljenje propagandnih materijala
-pisanje dnevnih izvještaja uredu TZ o radu (dolasci, upiti, promet vozila i gostiju)
-provjera prijavljenih gostiju u svom mjestu (usporedba prijavljenih gostiju u programu i viđenog stanja) i informiranje ureda TZ
-pridržavanje detaljnih uputa o radu izdanih od ureda TZ
-ostali poslovi po nalogu poslodavca

Uvjeti:
-minimalno srednja četverogodišnja škola društvenog smjera ili gimnazija
-najmanje šest mjeseci rada na poslovima u struci
-aktivan govor jednog svjetskog stranog jezika te poznavanje jednog stranog jezika
-aktivno korištenje računala i Interneta
-poznavanje ponude otoka Šolte
-radna sposobnost
-komunikacijske sposobnosti i fleksibilnost u radu, naglašena empatija, pozitivan stav

MOLIMO ZAINTERESIRANE KANDIDATE DA MOLBU I ŽIVOTOPIS DOSTAVE MAILOM NA ADRESU solta@solta.hr NAJKASNIJE DO SRIJEDE, 04.05. 2016.

SAMO IZABRANI KANDIDATI BITI ĆE POZVANI NA RAZGOVOR I TESTIRANJE NA KOJA ĆE TREBATI DONIJETI I DOKAZE O ZADOVOLJAVANJU MINIMALNIH UVJETA ZA RAD.

Natječaj za djelatnike u TICevima (sezona 2016.)

You must be logged in to post a comment.